Bedřich Novák

Mé životní heslo:

Návrat k přírodě a sportem ku stáří...

Stručně se představím ...

Narodil jsem se v roce 1958 v Kroměříži. Od pěti let bydlím v Hranicích. Jsem absolventem Filozofické  fakulty  Univerzity  Palackého v  Olomouci, kde jsem  vystudoval  obor  čeština-dějepis. Po absolvování školy jsem byl osm let učitelem na základní škole, poté  obchodním  manažerem. Od 1. září 2009 jsem středoškolským učitelem na  SSOŠ s.r.o.  v Hranicích.

Do komunální  politiky jsem vstoupil již v prosinci roku 1989.  V roce 1990 jsem byl  členem Rady MěNV a předsedou nápravně výchovné komise. V letech 1990-1994 (kandidoval jsem za Městský blok) a 2002 - 2006 (Hranice 2000) jsem byl členem městského zastupitelstva. Ve svém "prvním" volebním období jsem byl místopředsedou školské komise a ve "druhém" členem komise pro regeneraci městské památkové zóny, kde působím nadále. 

Jsem spoluzakladatelem volebního uskupení Hranice 2000, které vzniklo v  roce 1998. Od té doby pravidelně kandiduji v komunálních volbách za tuto volební stranu.

Ve volném čase stále aktivně sportuji. Jsem vášnivým cyklistou, stále hraji lední hokej, in line  hokej, tenis, nohejbal, volejbal. Jsem pravidelným návštěvníkem hranické plovárny.....

Mezi mé další koníčky patří poslech hudby (zejména rockové), dále historie, politologie, literatura, divadlo, filmy a dobré pivo.

Dovolte mi pár odkazů ... 

www.respekt.cz

Projekty, na kterých jsem se spolupodílel(a):

  • Nebudu prezentovat výčet mých aktivit v projektech, ať už sportovních či kulturních, na kterých  jsem se také podílel. Dívám se do budoucnosti a zde je pro mne prvořadým úkolem splnit slib, který jsem dal svým spoluobčanům v předcházejících komunálních volbách. Udělat vše, co bude v mých silách, aby byl v Hranicích konečně  postaven zimní stadion.