Filip Konečný

Mé životní heslo:

Vezmi svůj osud do svých rukou, nebo to za tebe udělají jiní.

Stručně se představím ...

Považuji se za hranického patriota, jelikož jsem se tady narodil a město Hranice mám ve svém srdci. Po vystudování VUT v Brně jsem začal pracovat pro společnost Cement Hranice a je mi ctí, že pro tuto významnou regionální společnost stále pracuji. Během mé profesní praxe jsem si rozšířil své vzdělání a vystudoval další vysokou školu a doplnil si ekonomické znalosti studiem MBA.

 

Jsem ženatý, mám tříletého syna a čekáme dalšího potomka. Rodina je v mém životě největší prioritou. Rovněž jsem přesvědčen, že rodina je základ a má nenahraditelný význam pro celou naší společnost a stát.

 

Aktivně se angažuji v neziskových organizacích, zejména ve Ski klubu Hranice, o.s. a v Rozvojovém partnerství regionu Hranicko. Lyžování a zejména výuka lyžování malých dětí je mým největším koníčkem. Spolu se svým kolegou – kamarádem organizujeme každoročně veřejnou lyžařskou školu, kde ročně naučíme lyžovat více než 100 malých lyžařů. Prostřednictvím Ski klubu Hranice se snažíme také dlouhodobě rozvíjet lyžařský areál na Potštátě.

 

Mezi mé další zájmy patří zejména horské kolo, turistika, cestování, fotografování a dnes již omezeně padákové létání.

 

Za svůj životní vzor považuji dobrodruha Reinholda Messnera, který ve své knize říká: „Když o sobě přemýšlíme, nevíme, kdo jsme. A když se představujeme, říkáme jen to, co se nám hodí. Nasazujeme si masky. Člověk prozrazuje svou duši jen tím, co dělá. Povím vám tedy, co dělám, abyste pochopili, kdo jsem.“ (Reinhold Messner: Třináct zrcadel mé duše)

Dovolte mi pár odkazů ...

Projekty, na kterých jsem se spolupodílel(a):

  • 2005 realizace projektu umělé osvětlení lyžařského areálu na Potštátě, realizace projektu z dotačního programu Leader ČR 
Fotogalerie: