Renata Šimková

Mé životní heslo:

Vlastně nemám životní heslo.... Jsem optimista, mám ráda lidi a věřím, že tento svět je dobrý a bude šťastnější.

Stručně se představím ...

Narodila  jsem se ve Valašském Meziříčí v roce 1973. Od mých 5 let žiji v Hranicích a mám toto město velmi ráda.
 
Má pracovní kariéra se vždy "točila" v nákupu a logistice. Začínala jsem ve společnostech Smoza a Roche Diagnostics Praha. Velkou pracovní zkušeností byla možnost podílet se na výstavbě a rozjezdu výroby v továrně Philips Picture Tube Technology. Od roku 2002 až do nástupu na mateřskou dovolenou jsem pracovala ve společnosti Honeywell, kde jsem měla na starosti korporátní nákup nevýrobních komodit pro pobočky ve střední a východní Evropě.
 
Od roku 2009 jsem zatím stále jednou nohou na rodičovské dovolené a tou druhou se podílím na projektech pro Střední průmyslovou školu Hranice. Jelikož oblast školství je pro mne úplně nová, začala jsem v loňském roce studovat obor školský management na Univerzitě Palackého v Olomouci.
 
Jsem vdaná a máme dvě dcery. Taky mám štěstí na pár fajn lidí okolo mě - převážně z Hranic :-).
Vedle občasného kola, lyží a squashe jsem taky moc ráda na své zahradě. Až děti trochu víc povyrostou, tak se těším, že zbude čas na hromady knížek, které  zatím jen ukládám všude okolo sebe s pocitem, že je určitě brzo přečtu. 
 
 Dovolte mi pár odkazů ...

Projekty, na kterých jsem se spolupodílela:

  • od začátku roku 2010 se spolupodílím na mezinárodním projektu ET STRUCT, jehož cílem je najít inovační nástroje ve vzdělávání mladých lidí a občanů našeho regionu a usnadnit tak jejich začleňování na trh práce.