Bedřich Novák

Adresa URL se specifikací gadgetu nebyla nalezena

Mé životní heslo:

Návrat k přírodě …

Stručně se představím ..  

Narodil jsem se v roce 1958 v Kroměříži. Od pěti let bydlím v Hranicích. Jsem absolventem Filozofické  fakulty  Univerzity  Palackého v  Olomouci, kde jsem  vystudoval  obor  čeština-dějepis. Po absolvování školy jsem byl osm let učitelem na základní škole, poté  obchodním  manažerem. Od 1. září 2009 jsem středoškolským učitelem na  SSOŠ s.r.o.  v Hranicích.

Do komunální  politiky jsem vstoupil  v prosinci roku 1989.  V roce 1990 jsem byl  členem Rady MěNV a předsedou nápravně výchovné komise. V letech 1990-1994 (kandidoval jsem za Městský blok)  2002 - 2006 (Hranice 2000)  a 2010-2014 (Hranice 2000)jsem byl členem městského zastupitelstva. Ve svém "prvním" volebním období jsem byl místopředsedou školské komise a ve "druhém" a „třetím“  členem komise pro regeneraci městské památkové zóny, a členem pracovní komise MZ pro výstavbu zimního stadionu. 

Jsem spoluzakladatelem volebního uskupení Hranice 2000, které vzniklo v  roce 1998. Od té doby pravidelně kandiduji v komunálních volbách za tuto volební stranu.

Ve volném čase , ačkoliv jsem v roce 2012 utrpěl vážné zranění  pravého kolena,stále aktivně sportuji. Jsem vášnivým cyklistou samotářem, stále hraji lední hokej, in line  hokej,  in line bruslím , rád plavu, občas pinknu s dcerami a tenis.. Bohužel již nemohu běhat, hrát fotbal, házenou, volejbal, nohejbal a tenis tak, jak bych  chtěl a měl.

Mezi mé další koníčky patří poslech hudby (zejména rockové), dále historie, politologie, literatura, divadlo, filmy, krásná příroda v naší zemi  a dobré pivo. Jsem skalním fanouškem hokejistů  HC Olomouc a fotbalistů FC Bohemians Praha 1905. Od roku 2005 jsem členem hranické sekce  Fan Clubu Franka Vincenta  Zappy.

Projekty, na kterých jsem se spolupodílel

Nebudu prezentovat výčet mých aktivit v projektech, ať už sportovních či kulturních, na kterých  jsem se také podílel.  Jak pravil  „klasik“ : „ Čo bolo, to bolo …“
Dívám se do budoucnosti a zde je pro mne prvořadým úkolem splnit slib, který jsem dal svým spoluobčanům v předcházejících komunálních volbách. Udělat vše, co bude v mých silách, aby byl v Hranicích konečně  postaven zimní stadion.