Jitka Krejčiříková

Adresa URL se specifikací gadgetu nebyla nalezena

Něco málo o mě

Je mi 51 let a pocházím z Drahotuš, kde jsem žila do svých devatenácti let.

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Hranicích.

Po maturitě jsem Hranice na čas opustila a začala pracovat v nemocnici v Přerově na ARO. Práce mě úplně pohltila, přesto jsem si našla čas na létání v aeroklubu v Drahotuších, kde chodím létat na větroních od sedmnácti let.
Tam jsem poznala svého manžela Petra a po pěti letech jsme se přestěhovali do Hranic. Máme dvě již dospělé děti, dceru Kamilu a syna Radka. V loňském roce jsme si postavili domeček v Drahotuších.

Nyní pracuji na záchranné službě v Hranicích. Práce je to psychicky i fyzicky náročná, ale také velmi zajímavá, protože se zabývá všemi obory medicíny a nutí mě neustále se vzdělávat.

Ve volném čase stále chodím na letiště, ráda čtu nejen odbornou literaturu, jezdím na kole a v zimě ráda lyžuji na běžkách nebo sjezdovkách.

Během let, co v Hranicích žiji, můžu hodnotit, jak se město a jeho okolí mění a vyvíjí. 
Je tu opravdu krásně. Hodně míst, která stojí za vidění, kde je možné aktivně trávit volný čas. A jsou tu i místa, kde lze jen tak pozorovat, jak plyne řeka a třeba i ten čas. Protože mi záleží na tom, jak vypadá město, kde žiji, rozhodla jsem se aktivněji podílet na dění ve městě a stala se členem strany Hranice 2000.