Mirko Troup

Adresa URL se specifikací gadgetu nebyla nalezena

Mé životní heslo:

  • Jsem na světě rád ...

Stručně se představím ...

Je mi 43 let. Jsem hranický rodák, v tomto malebném městě žiji celý život a neměnil bych. 
Vzdělání jsem získal na střední škole s chemickým zaměřením ve Valašském Meziříčí. 
Od roku 1998 pracuji jako obchodník ve společnosti ASTRA Office, s. r. o., která se zabývá velkoobchodem s papírem a kancelářskými potřebami. Tato práce mi přináší uspokojení, mimo jiné proto, že se stále setkávám se spoustou místních lidí a institucí. Naše firma je také pravidelným hlavním sponzorem akce pro školní mládež „Hranické hry bez hranic – bezpečné město“.
Od roku 2010 jsem aktivním členem strany TOP 09 a členem jejího regionálního výboru. V tomto volebním období působím jako člen Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality, která je zřizována radou města.

Již přes dvacet let jsem ženatý a mám dva syny - Matyáše a Mirka. Společně jsme v roce 2006 opravili domek po babičce v blízkosti fotbalového stadionu, kde doposud všichni spokojeně  žijeme.
Nejvíce pro mne znamená rodina a s ní také trávím většinu volného času. Sbírám automobilové modely a vedle toho se věnuji příležitostně sportovní střelbě. Velmi rád vařím a také jím, což se snažím vyvažovat občasným plaváním a jízdou na kole. Letos jsem, hlavně kvůli synům, přidal i tenis a sjezdové lyžování (moc mi to nejde… ;-) ). Podporuji Florbalovou školu Teiwaz a jsem jejím členem.