Petr Burian

Adresa URL se specifikací gadgetu nebyla nalezena
Jsem čerstvě ženatý, čtyřiatřicetiletý Hraničák bez politické příslušnosti. V Hranicích žiju po celý svůj život a chci zde i po zbytek života zůstat, jelikož se mi tu líbí. S přibývajícím věkem mi čím dál tím více na městě a co se v něm děje záleží a proto jsem se rozhodl nakouknout pod pokličku fungování města a zjistit včem mohu být nápomocen k jeho rozvoji a bezproblémovému fungování.

Vystudoval jsem místní Gymnázium a poté jsem po dobu jednoho roku abslovoval základní vojenskou službu. Poté směřoval můj studijní pokus do Prahy na VŠE, fakultu informatiky a statistiky. Pak jsem nastoupil v Olomouci ve firmě T.S.Bohemia, kterou jsem po třech letech opustil a nyní pracuji jako export manager ve firmě Elektro-Lumen v Drahotuších, kde se starám o zahraniční zákazníky.

Většinu času, kterou netrávím v práci, se věnuji manželce a pokud to čas dovolí tak sportu, bez kterého si život nedokážu představit. Moje srdcová záležitost je basketbal, za kterým následuje lední hokej, běh na dlouhé tratě,  lyže, freeride, skialp a jakákoliv další aktvita v přírodě. Také si velmi rád přečtu dobrou knihu a zajímám se o výpočetní techniku a problémy s tím spojené.