Petr Münster

Adresa URL se specifikací gadgetu nebyla nalezena

Mé životní heslo

Člověk není bohatý podle stavu účtu, ale podle toho jaké má přátele.

Představuji se

Narodil jsem se v Hranicích před 38-smi lety v čínském znamení ohnivý drak. S manželkou Lenkou máme nejen společné zájmy, ale také pohodovou domácnost a dvě dcery Terku a Zuzku.

Vyučil jsem se ve Valašském Meziříčí elektromechanikem pro měřící a regulační zařízení. Po ukončení základní vojenské služby jsem v armádě zůstal dalších 15 let. V roce 2004 jsem úspěšně absolvoval technické lyceum na střední technické škole ministerstva obrany v Moravské Třebové. V AČR jsem prošel různými funkcemi několika útvarů v posádce Hranice a Kroměříž. V roce 2010 jsem na vlastní žádost kasárna opustil a začal se naplno věnovat svému podnikání.

Jsem manažerem a lektorem ve vzdělávací a zprostředkovatelské společnosti, kde se věnujeme kurzům finanční gramotnosti a osobního rozvoje. Myslím si, že ke všeobecnému vzdělání společnosti patří nejen jazykové, počítačové či řidičské dovednosti, ale také dovednosti taneční. Tanci se věnuji od roku 1993 nejprve společenskému a od roku 2000 také swingovému. Spolu s manželkou jsme součástí TS Oldies Hranice a projektu HD Danceŕs. To co umíme, pak předáváme v naší taneční škole Talent Hranice v kurzech pro mládež i dospělé.

Ve volném čase mne baví cestování, čtení a práce na zahradě, kde se rádi potkáváme s přáteli …