Radomír Fojtů

Již 50 let jsem hraničák. Své rodné město mám rád a i když jsem procestoval hodně míst, asi bych ho neměnil. Všude lze najít něco jiného, pěkného, zajímavého, ale to stejné platí i pro návštěvníky Hranic. Jsem rád, že jsem se na změnách k lepšímu, které jsou pro návštěvníky zajímavými, mohl ve dvou volebních obdobích aktivně podílet. Nicméně stále je co zlepšovat J
 
Mám tři děti a jednoho vnuka, se kterým si opět užíváme „rodičovství“.
 
V současné době pracuji jako správce informačních systémů. Má práce je mi zároveň i koníčkem. Mimo to moc rád fotografuji, ale ještě raději tančím. Kdo mne zná, ví, že se spolu s manželkou věnujeme swingu. Mimo řady soutěžních úspěchů se nám podařilo navázat i bližší spolupráci s předními jazzovými hudebníky České republiky. Za všechny jmenuji Ondřeje Havelku a jeho Melody makers. Pro milovníky swingu, kteří se k nám sjíždí z celé republiky a občas i ze zahraničí, pořádáme různé taneční akce.
 
I nadále se tak chci podílet na zlepšování kulturního života ve městě, což v současnosti činíme tím, že vychováváme mladou generaci tanečníků (dětí).