Noviny 2000‎ > ‎

Chystáme se na volby

přidáno: 12. 6. 2018 7:54, autor: Vladimír Juračka

Přípravě komunálních voleb byla věnována schůzka našeho uskupení, jež se konala 6. června 2018. Tyto volby proběhnou ve dnech 6. června 2018 a bude v nich zvoleno dvaceti tří členné Zastupitelsvo města Hranic. Letos kandidujeme jako volební strana Hranice 2000 již po šesté a je za námi dvacet let práce pro město.
Na naší kandidátce bude 11 kandidátů, kteří již kandidovali v minulých volbách, 12 je nových. Z toho 20 kandidátů je bez politické příslušnosti a tři jsou členy strany TOP 09. Profesně jsou zastoupeni především učitelé, lékaři a úředníci, dále pak obchodní zástupci, osoby samostatně výdělečně činné a důchodci. Volebním lídrem byl zvolen Vladimír Juračka a byla schválena rámcová podoba volebního programu a volební kampaně.
Kandidátky jednotlivých stran musí být odevzdány nejpozději do 31. července. V tuto chvíli to vypadá, že se v Hranicích bude o přízeň voličů ucházet v komunálních volbách nejméně 12 volebních stran, což je nejvíce v dějinách svobodných voleb. Tento stav bude podle všeho mít za následek rozmělnění zisku pro jednotlivé strany, což bude poněkud komplikovat vyjednávání o povolebním obsazení radnice.
Comments