Noviny 2000‎ > ‎

Místní organizace TOP 09 Hranice bilancovala

přidáno: 23. 1. 2013 8:41, autor: Administrátor Hranice2000

17. ledna 2012 se konal 2. místní sněm Místní organizace TOP 09 Hranice. Mezi hlavní body programu patřilo zhodnocení činnosti místní organizace za poslední dva roky, které uběhly od 1. sněmu a volby orgánů pro nadcházející dvouleté období.

Uplynulé období bylo hodnoceno jako úspěšné. Největší důraz byl kladen na oblast komunální politiky. Zde se podařilo získat 5 mandátů ve volbách do Zastupitelstva města Hranic. Členové TOP 09 se velmi aktivně účastní práce v zastupitelstvu a jsou činní ve výborech zastupitelstva a v komisích rady města.

Komunální politika bude prioritou i pro léta 2013 a 2014. V předstihu, již v tomto roce, začne místní organizace pracovat na přípravě komunálních voleb, které proběhnou v roce 2014. Bylo odsouhlaseno, že TOP 09 bude opět kandidovat jako sdružení politické strany a nezávislých kandidátů pod stávajícím názvem Hranice 2000. V nejbližší době začne diskuse o podobě kandidátky a následně práce na volebním programu a strategii volební kampaně.

Místní organizace byla úspěšná i na podzim roku 2012 ve volbách do Zastupitelstva Olomouckého kraje, kdy dva kandidáti z řad místní organizace TOP 09 získali značný počet preferenčních hlasů od voličů z hranického regionu.

Kladně byla hodnocena činnost Výboru místní organizace, který pracoval ve složení: Vladimír Juračka (předseda), Petr Březík (místopředseda), Mirko Troup, Vlasta Zapatová, František Konečný jako členové výboru.  Výbor byl ve stejném složení zvolen i pro nadcházející období.

Comments