Noviny 2000‎ > ‎

Naše plakáty předmětem nekorektní volební kampaně

přidáno: 10. 10. 2010 10:45, autor: David Hawiger

Volební kampaň se dostává do finiše. Bohužel jsme se opět stali terčem znehodnocení naší snahy zřetelně, ale přitom korektně oslovit občany našeho města.

Tentokrát si někdo dal tu práci, aby přelepil naše volební plakáty. Přitom nemůže jít o žert, ale bezesporu o snahu zviditelnit se na úkor naší kampaně. Dozajista mi dáte za pravdu, že volební plakáty se nerozdávají na počkání kolemjdoucím. 

Přitom si uvědomme, že příslušná politická strana nemá v Hranicích žádné kandidáty, takže nelze hovořit ani o "konkurenčním boji" stran, vstupujících do souboje o hlas voličů v Hranicích a jeho místních částech.

Opět nám tedy nezbývá nic jiného než důrazně odmítnout tento přístup a distancovat se od strany "SUVERENITA" a osoby, která je na daném plakátu prezentována.

My nemáme zapotřebí prezentovat cizí tváře, protože ve svých řadách máme taktéž ženy činu. A když si projdete naši kandidátku, dokázali jsme našemu městu nabídnout jak nové hvězdy tak stálice!


Nevím, jaké zkušenosti s nekorektním přístupem mají ostatní kandidáti v Hranicích, ale nabývám dojmu, že tady nejde o náhodu - pak je na místě otázka Qui bono?
Comments