Noviny 2000‎ > ‎

Volební program finišuje

přidáno: 27. 7. 2014 8:07, autor: David Hawiger
I když je doba dovolených, naše volební uskupení nezahálí. Ve čtvrtek 24. června jsme se sešli ve složení Vladimír Juračka, Petr Březík, Filip Konečný, Mirko Troup a David Hawiger, abychom projednali první verzi našeho programu pro komunální volby, které nás čekají v říjnu tohoto roku. 

Pro Hranice 2000 je to od doby našeho vzniku v roce 1998 již v pořadí pátý program, se kterým se obracíme na hranické občany. Tento dokument chápeme jako smlouvu uzavřenou s voliči, kterou se pak po celé volební období snažíme společně naplňovat. Do tvorby volebního programu se zapojuje podle svých zájmů a možností většina našich členů. Víme, že musíme vycházet z reálných finančních možností města, nechceme slibovat něco, co by se pak v nadcházejícím volebním období nedalo splnit. Potřeby města jsou téměř nekonečné, a přitom jeho zdroje jsou velmi omezené. Rozhodnutí o tom, co z tohoto hlediska zařadit do volebního programu, není jednoduché a jeho výsledná podoba vzniká na základě dlouhých diskusí. 

Občané se budou moci s naším volebním programem seznámit na stránkách našich volebních novin, které najdou koncem měsíce září ve svých schránkách.

Comments