Osobnosti na naší straně


Karel Schwarzenberg

přidáno: 6. 10. 2014 12:54, autor: David Hawiger

Jeden moudrý muž pravil, že všechny volby jsou lokální. Je to do valné míry pravda, neboť voliči se rozhodují podle svých kaž­dodenních zkušeností a ty jsou největší právě s místní samosprávou. Málokdy se člověk setká s činiteli vlády nebo Evropské komise, ale co se děje v jeho městě nebo v jeho obci, to zažívá denně a podle toho se rozhoduje. Je opravdu na nás, abychom při těchto volbách postavili důstojné kandidáty a lidi, kteří mají pro své město, pro svou obec cit a všemi silami budou hájit zá­jmy svých občanů. Vím, že to často není lehké. Proto mám veliký respekt před těmi, kteří se tomuto úkolu rozhodli věnovat. Vás ale, milí voliči, prosím, abyste se opravdu podívali na kandidátní listiny, abyste viděli, jaké ženy a muže vám volební strana Hranice 2000 v těchto volbách nabízí, a rozhodli podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Jde o vaši budoucnost a budoucnost vašeho města – a to znamená také o budoucnost naší země.

Martin Stržínek

přidáno: 3. 10. 2014 12:05, autor: David Hawiger

Jsem hranický rodák, od dětství sportuji. S házenkáři hranického Cementu jsme v posledních dvou sezonách získali 2× extraligové stříbro a já pevně věřím, že jednou budeme zlatí. 
Líbí se mi volební program a osobnosti volební strany Hranice 2000. Přeji jim přízeň voličů a pomyslnou zlatou medaili v nastávajících komunálních volbách!

Renata Ambrůzová

přidáno: 30. 9. 2014 10:12, autor: Vladimír Juračka   [ Aktualizováno 30. 9. 2014 10:15 uživatelem David Hawiger ]

V Hranicích jsme s manželem prožili z osobního i profesního hlediska 25 důležitých let. Dnes žijeme v malé vesnici na Slovácku. V letošních komunálních volbách kandidujeme do obecního zastupitelstva, neboť chceme být také užiteční.
Pan Vladimír Juračka stál po svém vstupu do komunální politiky v devadesátých letech u počátků podstatných změn pro město Hranice a byl jejich neúnavným hybatelem. Při prázdninovém úklidu našeho rodinného archivu vypadla z jednoho zaprášeného šanonu pozvánka na výstavu výtvarné­ ho oboru ZUŠ Hranice z roku 2007 „HRANICE BEZ JURAČKY“, můj poslední výtvarný projekt s dětmi ze ZUŠky. Moc ráda na tu práci a rozhovory s panem Vladimírem v jeho kouzelném domečku u Ludiny dodnes vzpomínám.

Nestálo by za to, zkusit to v Hranicích ZNOVU S JURAČKOU?

Pavlína Mazurová

přidáno: 24. 9. 2014 8:51, autor: David Hawiger

V Hranicích bydlím 70 let. Jsem velkou patriotkou našeho města, mám zájem, aby rostlo do krásy a čistoty a aby se v něm dobře žilo všem generacím. 
Ke komunálním volbám určitě půjdu a volit budu opět Hranice 2000, proto­že jejich kandidáty znám, mnozí patří mezi mé dobré kamarády a důvěřuju jim.

Jaroslava Černá

přidáno: 17. 9. 2014 9:37, autor: David Hawiger

Jmenuji se Jaroslava Černá a dáma na obraze je poslední Přemyslovna, královna Eliška, matka Karla IV, téma na román pro další rok. Mám ráda historii, ráda poznávám osobnosti našich dějin a neustále mě udivuje moudrost i ponaučení z naší minulosti.

V nádherném prostředí Teplic bydlím již 14 let a už si pro svou práci a život nedokážu představit lepší místo k bydlení, stejně jako celá naše rodina.

Ale i současnost má své osobnosti, které zde žijí společně s námi a záleží jim na  budoucnosti vesnice, která je našim domovem.

Pojďme si zvolit nové zastupitelstvo, dejme šanci osobnostem a lidem, kteří mají odhodlání a odvahu řídit dění v naší obci ve prospěch všech.

Do Bruselu je daleko, ale k volební urně na Zbrašově pouhých pár kroků. Přeji všem šťastnou ruku. 

Jitka Seitlová

přidáno: 17. 9. 2014 9:33, autor: David Hawiger

Město Hranice má svůj genius loci. Byl oživen v době starostování Vladimíra Juračky. Podařilo se mu tehdy položit základní pilíře pro budoucí rozvoj města. Po celou dobu až do dnešních dnů silným osobním vkladem, zkušenostmi, obětavostí a schopnostmi rozhodujícím způsobem přispívá ku prospěchu města. 
Za to také opakovaně získává Vladimír Juračka v Hranicích podporu největší části voličů. Přála bych městu a jeho obyvatelům, aby
mohl opět zasednout do starostenského křesla. 
Osobně si ho velmi vážím a má také moji plnou podporu.

Milan Hein

přidáno: 17. 9. 2014 9:28, autor: David Hawiger

Jsou tu komunální volby a s nimi zase otázka, koho volit.
Vím, že jsem se v Hranicích jen narodil, dávno v nich nežiji, ne měl bych Vám do toho nejspíš mluvit, ale s Martou Kubišovou hodně cestujeme a mluvíme s lidmi. A to doma i ve světě. A jedno Vám povím. Tak fundovaného, zapáleného a svému městu oddaného
starostu, jakého měly Hranice ve Vladimíru Juračkovi, jsem nikde jinde nepotkal. Proto si Vám dovoluji doporučit – volte Juračku a Hranice 2000!
Mocně Vás zdravím!
Milan Hein
umělecký ředitel a majitel
Divadla Ungelt v Praze

Karel Schwarzenberg

přidáno: 18. 10. 2010 2:32, autor: David Hawiger


Kandidá
tka TOP 09 a nezávislých - Hranice 2000 - v sobě slučuje všechno, co od  komunální politiky očekáváte. 
Přináší mládí, zkušenost, odpovědnost, kreativitu. 
 
Víc, než si myslíte.

Jarmila Živná

přidáno: 22. 9. 2010 7:38, autor: Administrátor Hranice2000

V uplynulých třech volebních obdobích jsem kandidovala do městského zastupitelstva za volební stranu Hranice 2000.

V roce 1998 jsme rok 2000, který jsme si dali i do názvu našeho uskupení, vnímali jako budoucí vizi velkých změn, přelom tisíciletí, rok, kdy se mezi lidmi zrodí úplně jiné vztahy, objeví se chuť ke vzájemné spolupráci a touha vytvořit z města Hranice atraktivní místo střední Moravy.

Ne všechno se vždy podařilo, ale ty „velké“ projekty jako zámek, plovárna, náměstí určitě jsou tím, čím se naše město může pochlubit.

Hranice 2000 jsou sdružením lidí kolem PhDr. Vladimíra Juračky, který pro město neváhá obětovat veškerý pracovní, ale i spoustu osobního času a pohodlí a dokáže pro své záměry a cíle nadchnout své spolupracovníky.

A proč tedy nekandiduji i v letošních volbách? Důvod je prostý. V posledních letech narůstá mé pracovní vytížení natolik, že jsem začala mít pocit, že bych pak už ani jedno nedělala pořádně. Takže vyhrálo povolání, v němž mohu pro občany města udělat možná více než zastupitel.

Volební program Hranice 2000 je mi blízký, sympatizuji s ním, kandidáty osobně znám a považuji je za slušné a čestné lidi a samozřejmě je svým hlasem podpořím, ale jejich práci už budu hodnotit jen zpovzdálí.
MUDr. Jarmila Živná

Jitka Chalánková, poslankyně za TOP09

přidáno: 21. 9. 2010 4:17, autor: Administrátor Hranice2000   [ aktualizováno 21. 9. 2010 4:20 ]

Kandidáty v Hranicích znám jako tým, který dokáže táhnout za jeden provaz. Jejich volbu doporučuji. Můžete se na ně spolehnout.
 
MUDr. Jitka Chalánková

1-10 of 12