Jarmila Živná

přidáno: 22. 9. 2010 7:38, autor: Administrátor Hranice2000

V uplynulých třech volebních obdobích jsem kandidovala do městského zastupitelstva za volební stranu Hranice 2000.

V roce 1998 jsme rok 2000, který jsme si dali i do názvu našeho uskupení, vnímali jako budoucí vizi velkých změn, přelom tisíciletí, rok, kdy se mezi lidmi zrodí úplně jiné vztahy, objeví se chuť ke vzájemné spolupráci a touha vytvořit z města Hranice atraktivní místo střední Moravy.

Ne všechno se vždy podařilo, ale ty „velké“ projekty jako zámek, plovárna, náměstí určitě jsou tím, čím se naše město může pochlubit.

Hranice 2000 jsou sdružením lidí kolem PhDr. Vladimíra Juračky, který pro město neváhá obětovat veškerý pracovní, ale i spoustu osobního času a pohodlí a dokáže pro své záměry a cíle nadchnout své spolupracovníky.

A proč tedy nekandiduji i v letošních volbách? Důvod je prostý. V posledních letech narůstá mé pracovní vytížení natolik, že jsem začala mít pocit, že bych pak už ani jedno nedělala pořádně. Takže vyhrálo povolání, v němž mohu pro občany města udělat možná více než zastupitel.

Volební program Hranice 2000 je mi blízký, sympatizuji s ním, kandidáty osobně znám a považuji je za slušné a čestné lidi a samozřejmě je svým hlasem podpořím, ale jejich práci už budu hodnotit jen zpovzdálí.
MUDr. Jarmila Živná